Головна     Галерея     Новини, події     ЗМІ (посилання)     Статті     Біографія     Відгуки     Контакти   


    Новини, події / повернутися до списку


11 серпня 2018
«До борщу» - новий проект Юрія Камишного
На фестивалі "Борщик у глиняному горщику" в Опішні експонувалась художня вистака "До борщу"- народного художника України Юрія Камишного.
Митець представив на гастрономічному фестивалі натюрморти з українськими сюжетами: сало, часник, овочі, хліб та, звісно, головний напій українців. Не тільки матеріальна їжа важлива для людей, а й духовна, тому й «смакували» натюрмортами Камишного усі відвідувачі заходу.
09 листопада 2016
Юрію Камишному присвоєно почесне звання народного художника України
Указом президента України №495/2016 від 09 листопада 2016р. Юрію Камишному, за значний особистий внесок у розвиток національної культури і мистецтва, вагомі творчі здобутки та високу професійну майстерність, присвоєно почесне звання народного художника України.
читати: Текст Указу Президента України №495/2016Червень-Липень-Серпень 2013
"Барви сонячної Індії" – виставка Юрія Камишного у Житомирі
З 20 червня до кінця літа в Житомирському обласному літературному музеї триватиме експозиція художньої виставки "Барви сонячної Індії" заслуженого художника України – Юрія Камишного.
20 червня 2013 відбулось відкриття виставки.
Детальніше про відкриття виставки у Житомирі:
www.interesu.info/index.php?action=news_inf&id=25272
reporter.zt.ua/news/10855-barvy-soniachnoi-indii-kamyshnoho-v-zhytomyri-foto18 червня 2013
"Барви сонячної Індії" – нова виставка Юрія Камишного
З 17 травня по 01 червня 2013 року в Центрі Української Культури та Мистецтв (м. Київ, вул.Хорива, 19-В) експонувалась художня виставка "Барви сонячної Індії" заслуженого художника України – Юрія Камишного.
Фото з відкриття виставки - фото ...15 травня 2012
"Озвучені барви" - музичний вечір
Поетичними рядками Лариси Бойко – композитора й виконавця пісень – розпочався музичний вечір "Озвучені барви". Звуки гітари й флейти заполонили виставкову залу Житомирського салону художників. Картини Юрія Камишного заспівали...
детальніше ...14 травня 2012
"Житичі" запалюють серця
Юрій Камишний цінує в артистах невимушеність, оригінальність та щирість, тому й запросив гурт "Житичі" долучитися до низки мистецьких вечорів, які він організував під час своєї персональної виставки.
14 травня 2012 року в Житомирському салоні художників відбувся творчий вечір гурту «Житичі». Гурт "Житичі" існує при Станишівському будинку культури вже сім років, керівник – В’ячеслав Свириденко.
детальніше ...11 травня 2012
"Мамина хустина" - вечір до Дня Матері
11 травня 2012 року в Житомирському салоні художників, на Театральній, бібліотекарі обласної бібліотеки для дітей провели вечір "Мамина хустина", присвячений Дню матері. Захід було організовано в рамках культурно-мистецької програми, що протягом двох тижнів супроводжувала художню виставку Заслуженого художника України Юрія Камишного.
Особливим гостем вечора була мати художника – Євгенія Михайлівна. В цей день для неї та всіх наших матусь в невимушеній бесіді творчих людей звучали слова вдячності і шани матері – найголовнішій людині в житті кожного.
детальніше ...8 травня 2012
Вечір пам'яті Костянтина Камишного
В Житомирському салоні художників відбувся вечір пам'яті Костянтина Кузьмовича Камишного, який пішов з життя два роки тому.
Окрім рідних - дружини Євгенії Михайлівни й синів Юрія та Віталія на захід завітало багато друзів, учнів й шанувальників творчості художника Костянтина Камишного.
детальніше ...7 травня 2012
Літературний вечір
В рамках персональної художньої виставки Юрія Камишного, відбувся літературний вечір, на який митець запросив житомирських письменників та поетів, що впродовж вечора читали вірші відомого житомирського письменника, громадського діяча, перекладача, журналіста Валентина Грабовського...
детальніше ...27 квітня - 17 травня 2012
"Погляд в минуле" - ювілейна виставка Юрія Камишного
Юрій Камишний – Заслужений художник України – 25 квітня 2012 року відсвяткував свій золотий ювілей.
З нагоди 50-річчя митець влаштував виставку "Погляд в минуле", яка експонувалася в Житомирському салоні художників з 27 квітня по 17 травня.
В рамках проекту походили культурно-мистецькі заходи "Творчі зустрічі": протягом десяти вечорів відвідувачі виставки мали нагоду провести час в компанії музикантів, письменників, поетів та інших відомих творчих особистостей Житомира.
21 вересня 2010
Виставка "Під стріхою"
21 вересня 2010 року с.Городське, Коростишівського району, в культурно-мистецькому центрі "Поліська хата" пройшла унікальна виставка Заслуженого художника України Юрія Камишного "Під стріхою".
детальніше ...