Головна     Галерея     Новини, події     ЗМІ (посилання)     Статті     Біографія     Відгуки     Контакти   


    Новини, події / повернутися

Літературний вечір

7 травня 2012 року, в рамках персональної художньої виставки Юрія Камишного, відбувся літературний вечір, на який митець запросив житомирських письменників та поетів, що впродовж вечора читали вірші відомого житомирського письменника, громадського діяча, перекладача, журналіста Валентина Грабовського.Ведучою та організатором заходу була Світлана Штатська – керівник обласної літературно-мистецької студії ім. Михайла Клименка, яка долучила до заходу молодих поетів та літературних читців: Марію Розбіцьку, Юлію Довбню, Надію Денисовець, Любов Пахолюк, Світлану Соболевську, – та членів учнівського міського літературного об’єднання ім. Валентина Грабовського гімназії № 23 м. Житомира: Вікторію Ісакову, Богдана Мельника, Віталія Селівестрова, Аліну Зотко, Катерину Ботнар, Наталію Коцюбинську, Вероніку Євтушенко, Марту Ярову, – під керівництвом Наталії Кирик.

Була присутня на заході дружина поета - Раїса Грабовська. яка особисто читала вірші чоловіка, розповідала про його творчий та життєвий шлях.

Музичною окрасою вечора стали вірші Грабовського «Березові чари» та «Дикий мед», покладені на музику, у авторському виконанні композитора Лариси Бойко.розміщено: 07 червня 2012