Головна     Галерея     Новини, події     ЗМІ (посилання)     Статті     Біографія     Відгуки     Контакти   


    Новини, події / повернутися

Вечір пам'яті Костянтина Камишного

8 травня 2012 року в Житомирському салоні художників відбувся вечір пам'яті Костянтина Кузьмовича Камишного, який пішов з життя два роки тому.
Окрім рідних - дружини Євгенії Михайлівни й синів Юрія та Віталія на захід завітало багато друзів, учнів й шанувальників творчості художника Костянтина Камишного.
В ошатній залі, гармонійно влилися в художню експозицію виставки Юрія Камишного картини його батька, що стали символом свята.
Костянтин Камишний прожив нелегке життя. На його долю випали чорні дні війни та післявоєнної відбудови. Він мріяв тримати у руках пензля, а довелося тримати гвинтівку й лопату. Лише у 1955 році доля повернулася обличчям до Костянтина Камишного - він пішов працювати художником. Здобувати художню освіту було вже пізно, тому малював так, як підказувало серце, а вчителями для нього ставали видатні художники-класики. Все своє творче життя Костянтин Камишний залишається вірним вічній мистецькій традиції реалістичного зображення світу, яку передав своєму сину - Юрію, котрий продовжує його справу.

Теплі й гарні слова вдячності лунали з уст учнів Костянтина Кузьмовича, зокрема Олена Рачкован сказала, що він був для неї не просто учителем, а батьком-натхненником, творчим взірцем. Сучасні технічні засоби дали змогу побачити у відеозаписі кадри з життя Костянтина Камишного його фотографії та картини.
У виконанні дуету "Neoclassic" та співачки Алла Кушнір лунали пісні, які полюбляв за життя митець.
Сподіваємось, пам'ять про світлу й добру людину буде довго жити не тільки в залишених художником картинах, а й в серцях житомирян.
розміщено: 10 травня 2012