Головна     Галерея     Новини, події     ЗМІ (посилання)     Статті     Біографія     Гостьова книга     Контакти   


    Гостьова книга

Автор:Семенець Тетяна   21 Jan 2016 0:42   setavas@mail.ru
Повідомлення:Шановний, пане Юрію! Тільки трошки познайомилась з вашими роботами. Дякую за поліські пейзажі, за такі прекрасні натюрморти, за "Мальви", за тепло від індійських пейзажів! Створюйте, малюйте, реалізуйте свій Божий дар! Бажаю Вам натхнення, здоров'я і ще багато багато чудових картин!  
Автор:Оксана   10 Dec 2012 22:45   bosok@ukr.net
Повідомлення:Шановний пане Юрію! Дякую за можливість та доступність помилуватись результатами Вашої творчості в Києві.
Ви поцілована Богом людина, і так щедро передаєте цей поцілунок нам, вашим шанувальникам. Вражень та емоцій багато....
Бажаю Вам здоров'я, натхнення, нових робіт!  
Автор: Тетяна Горбенко   04 Dec 2012 23:54    tvorymamo@ukr.met
Повідомлення:Вельмишановний Юрію, дуже гарні роботи Ваші, і кожна рама є продовженням картини як своє Ім'я Людини з її Прізвищем. Як в кожної Людини є рідна земля, так в Ваших картинах живе українська чиста народна душа. Придивилася до хатки \" Тепла осінь\" і згадалось дитинство, і стало тепло-тепло на серці, яке сьогодні зранку тривожилось.
Шукали тих ворон, які дуже сподобались моїй онучці Мирославочці сьогодні на Вашій Виставці в Музеї Тараса Шевченка, і не найшли  їх на Вашому сайті...
Дуже  світлі сонячні Ваші індійські пастельні роботи. Мені сподобалось \\\"Сонечко\\\", \"Берег\", \"Біля океану\". Звичайно, вживу все виглядить інакше, це я про картини.
Після знайомства з Вашими картинами в рамах як продовження їх вічного життя, радісно стає, дуже добре, що сьогодні наш наРОД має такий Великий Талант!
Ви дуже Добра Сильна Талановита Людина, Юрію!
Шаную!
мама Тетяна з Києва  
Автор:Оробінський Георгій(Юрій)   01 Aug 2012 14:36   orobinsky@yahoo.com
Повідомлення:Привет Юра,как видишь в Житомире бываю редко,а пообщаться хочется.Нашел в одноклассниках Саню Бермана,передавал тебе привет.Мои тел.0673900550;0681236709.SKYPE georgeasddsa  пиши,звони,не пропадай..  
Автор:Katherine D.   27 Jul 2012 20:57   artpallete45@yahoo.com
Повідомлення:Шановний Юрію, захоплююсь Вашими картинами. Від них віє родинним теплом та душевним спокоєм... Бажаю Вам нетлінного натхнення і щоб палітра не засихала!!!  


Ваше сообщение будет размещено после модерации

все поля должны быть заполнены
Прізвище, Ім'я:  
Ваш E-mail:  
Підтверджую:  
Сообщение: