Головна     Галерея     Новини, події     ЗМІ (посилання)     Статті     Біографія     Відгуки     Контакти   


    Відгуки   

Автор: Семенець Тетяна 21 Jan 2016 0:42 setavas@mail.ru
Повідомлення: Шановний, пане Юрію! Тільки трошки познайомилась з вашими роботами. Дякую за поліські пейзажі, за такі прекрасні натюрморти, за "Мальви", за тепло від індійських пейзажів! Створюйте, малюйте, реалізуйте свій Божий дар! Бажаю Вам натхнення, здоров'я і ще багато багато чудових картин!
Автор: Оксана 10 Dec 2012 22:45 bosok@ukr.net
Повідомлення: Шановний пане Юрію! Дякую за можливість та доступність помилуватись результатами Вашої творчості в Києві.
Ви поцілована Богом людина, і так щедро передаєте цей поцілунок нам, вашим шанувальникам. Вражень та емоцій багато.... Бажаю Вам здоров'я, натхнення, нових робіт!
Автор: Тетяна Горбенко 04 Dec 2012 23:54 tvorymamo@ukr.met
Повідомлення: Вельмишановний Юрію, дуже гарні роботи Ваші, і кожна рама є продовженням картини як своє Ім'я Людини з її Прізвищем. Як в кожної Людини є рідна земля, так в Ваших картинах живе українська чиста народна душа. Придивилася до хатки " Тепла осінь" і згадалось дитинство, і стало тепло-тепло на серці, яке сьогодні зранку тривожилось.
Шукали тих ворон, які дуже сподобались моїй онучці Мирославочці сьогодні на Вашій Виставці в Музеї Тараса Шевченка, і не найшли їх на Вашому сайті...
Дуже світлі сонячні Ваші індійські пастельні роботи. Мені сподобалось "Сонечко", "Берег", "Біля океану". Звичайно, вживу все виглядить інакше, це я про картини.
Після знайомства з Вашими картинами в рамах як продовження їх вічного життя, радісно стає, дуже добре, що сьогодні наш наРОД має такий Великий Талант!
Ви дуже Добра Сильна Талановита Людина, Юрію!
Шаную!
мама Тетяна з Києва
Автор: Оробінський Георгій(Юрій) 01 Aug 2012 14:36 orobinsky@yahoo.com
Повідомлення: Привет Юра, как видишь в Житомире бываю редко, а пообщаться хочется.Нашел в одноклассниках Саню Бермана, передавал тебе привет. Мои тел.0673900550; 0681236709. SKYPE georgeasddsa пиши,звони, не пропадай..
Автор: Katherine D. 27 Jul 2012 20:57 artpallete45@yahoo.com
Повідомлення: Шановний Юрію, захоплююсь Вашими картинами. Від них віє родинним теплом та душевним спокоєм... Бажаю Вам нетлінного натхнення і щоб палітра не засихала!!!